Kategoriler

Reklam

Meta

A B C-Ç D E-F G H I-İ-J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Ahmet Maranki Egzama Tedavisi Kürü

Profesör Doktor Ahmet Maranki egzama tedavisini, egzama kürü ile oluşturacağınız, bitkisel formül ile tedavi edebileceğinizi söyledi. Egzama genel olarak, derinin sulanmasıyla birlikte gelişen iltihap şeklinde görülen bir çeşit deri hastalığıdır. En çok has has dokularda ve yumuşak dokularda meydana gelir. En sık görüldüğü bölgeler ise, el ve ayaklardır. Egzamanın genel olarak uzman doktorlar karaciğer rahatsızlıklarından, karaciğerin tam olarak çalışmadığından geliştiğini gözlemlemişlerdir.

Kan uyuşmazlığı ve kanın işleyişinin bir süre sonra ileriki yaşlarda yanlış beslenme ve bazı kötü alışkanlıklar nedeniyle yavaşlamasından kaynaklanan egzama için önerebileceğimiz bitkisel formülleri, Profesör Doktor Ahmet Maranki şöyle açıklamıştır.

Sarımsak otunu sıkarak, ottan çıkardığımız suyu egzamalı yerlerimizin derisine sürerek yedirin.

Funda tohumu da egzamada çok etkili bir yöntemdir. Funda tohumlarını suda kaynatarak, kaynatılan suyun posasını egzamalı olan bölgelerimize sürebiliriz.


Sponsor Bağlantılar


Yaklaşık olarak bir çay bardağının içerisine 9 adet aspirin eritin. Daha sonra pamukla bu suyun içerisine batırın ve egzamalı bölgenin üzerine nazikçe sürünüz.

Isırgan otu bir çok hastalıkta bitkisel olarak kullanılmaktadır. Egzama tedavisinde de ısırgan yapraklarını bir çay bardağı ispirtonun içine koyarak, bir hafta bekletin. Daha sonra bir çay bardağı su ile karıştırın beklettiğimiz bitkisel formülümüzü ve hastalıklı olan egzamalı bölgemize pamukla sürün.

Defne yaprakları ile de egzama için bitkisel formül üretebilirsiniz. Defne tohumlarıyla birlikte ince yapraklarını 2 su bardağı suda kaynatın. Kaynama işleminin ardından oluşturduğunuz suyu biraz ılıtarak egzamalı olan bölgenizi bu suyun içerisine koyarak bekletin. Daha sonra temiz su ile yıkayınız.

Egzama için, Profesör Doktor Ahmet Maranki’nin bitkisel formüllerini uygulayarak hastalıklarınıza çare bulabilirsiniz. Hastalığınızın tam teşhisi için en yakın uzman doktorlara başvurarak bu bitkisel tedavileri uygulayıp daha sağlıklı çözümler üretebilirsiniz.


Kategori:

Bitkisel Kürler

Yorumlar (2)

bensu

02 Eylül 2012 saat 18:10    


ben sadece kisa sunu soylemek istiyorum egzemadan kurtulmak isteyenler hemde siddeti cok yuksek olsada bendede oyleydi lutfen bunu uygulayin sonucu mukemmmel oluyor hergun uc ay bes ay sureyle egzema hafifleyene kadar hatta daha da uzun kullanin yan etkisi yok soyle:biraz kereviz yapragi saplari ile beraber ama yapragi saplari ve yarim sogan suyla kaynatin kaynayinca kapatin ve taze olrak suzup suyunu icin tipki yesil cay gibi tadi kokusu biraz degisik ama kotu degil kesinlikle deneyin ben her sabah yapiyorum iki ay oldu egzemalar sirtima boynuma kadar sarmisti ve kipkirmiziydi ve agriyordu ama simdi gercekten sok olucak derecede iyilesti cok faydali karacigeride temizliyor ama ben tabiki konserve asitli yiyecekler ve ketcap mayonez gibi seyler de yemiyorum bunlardan oluyor die degil ama etkisi var ama hergun taze yapin bunu kerevizi evde bulundurun ben 5 paket falan alip dolapta bulunduruyorum inanin dua edeceksiniz ben cok cektigim icin bu egzemadan paylasmak istedim uygulayin hemen

Jasemin

05 Eylül 2012 saat 19:39    


canım senin ki egzama mı sedef mi anlayamadım.sedeftede işe yarar mı aaba ka..gün sonra faydası görülmeye başlanıyor gözlle.

Yorum Yapin

isim *

E-posta *

Site