Cinsel Gücü Artırma

  • 16 Ağustos 2011
  • Yorum Yaz
  • 4.397 kez incelendi.
Cinsel Gücü Artırma

Uzmanlar, sağlıklı bir cinsel ilişkinin gençlik çağlarında olduğunu belirtiyor ve kaliteli bir cinsel ilişki için kadınlara ve erkeklere şu tavsiyelerde bulunuyor: Cinsel ilişkiye vücut sıcak ve nemliyken girilmeli, bir önceki cinsel birleşmeden sonra belirli süre geçmesi beklenmeli, kalbin nefsani meşgalelerden arındığı bir zaman seçilmeli, cinsel ilişki için karnın fazla aç veya tok olduğu zamanlar tercih edilmemeli ve cinsel ilişki sevgi ve istekle olmalıdır.

Konusunda uzman kişilerin önerdiği cinsel performans arttırıcı doğal ilaçlar ve cinsel performans artırıcı bitkisel tedavi formülleri şunlardır:

Cinsel performans artırıcı formül 1
2 litre suyun içinde 30 gram anason, 10 gram sinameki 20 dakika boyunca kaynatılır ve bu cinsel artırıcı doğal ilaçtan sabah ve akşamları birer bardak içilir.

Cinsel performans eksikliği için doğal çözüm formülü 2
Toz haline getirilen ısırgan tohumundan her gün 8-10 gram kadarı inek sütü ile birlikte içilir.

Cinsel performans artırıcı ilaç formülü 3
1 su bardağı kaynamış suyun içine 4-10 gram maydanoz tohumu ilave edilip 10 dakika demlenmesi beklenir. Bu doğal ilaçtan günde 2-3 bardak hazırlanıp içilir.

Cinsel güç artırıcı formül 4
Keten tohumu toz haline getirildikten sonra karabiber ile beraber bala karıştırılır ve macun yapılıp bu macundan yenilir.

Formül 5
Taze ceviz, bal ile birlikte tüketilir.

Cinsel performans arttırıcı bitkisel tedavi formülü 6
1 bardak kaynar suda 2 gram papatya 10 dakika demlenir ve bu çaydan sabahları aç karnına 1 bardak, şekerle tatlandırılarak, içilir.

Cinsel performans eksikliği tedavisi için formül 7
1 bardak suyun içine 10 gram parçalanmış keçiboynuzu meyvesi ilave edilip 10 dakika kaynatılır. Hazırlanan bu çaydan her gün 3-5 bardak miktarında yemek aralarında içilir.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.