Kiraz Sapı Kürü

  • 22 Ağustos 2011
  • Yorum Yaz
  • 3.409 kez incelendi.
Kiraz Sapı Kürü

Konusunda uzman kişiler, kiraz kürü ile birlikte sağlıklı bir şekilde, kilo verebileceğinizi, kiraz kürünün faydalarından ve yararlarından sağlık açısından bir çok durumda faydalanabileceğimizi açıkladı. Kirazın zayıflatıcı özelliği olduğu, uzman doktorların 3k formülü içinde kirazın yer alması ve günümüzde, kirazın bir çok hastalıkta beslenmeye karşı koruduğu gözlemlenmiştir.

“Kiraz kürü”nü uyguladıktan sonra vücudunuzun metabolizma hızı ve besinleri sindirimi hızlanarak, bunu çeşitli spor ve egzersiz hareketleri ile desteklemeniz sonucunda, kısa sürede kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Kiraz kürü için gerekli olan malzemeler; Bir çay bardağı kiraz sapı, 5 su bardağı klorsuz su, başka bir malzemeye gerek yoktur.

Bütün malzemeleri temin ettikten sonra kiraz saplarını klorsuz suyumuzun içerisinde 11-12 saat bekletin. Bu bekleme işleminin ardından 10 dakika kaynatın, daha sonra süzün ve her öğünden önce bir çay bardağı tüketin. Kürü uygulama süreniz en fazla 15 gün olmalıdır. Hızlı zayıflamak ve kilolarınızdan kurtulmak için, kiraz kürünü deneyebilirsiniz. Sağlıklı zayıflamalar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.