Lahana Yağı ve Faydaları

Lahana Yağı ve Faydaları

Lahana Yağı: Lahana yağı üretimi sırasında seyreltilmeden doğal olarak üretilmektedir. Hatta diğer yağlarla karşılaştırıldığında en doğal olanı diyebiliriz. Bu yağ zayıflama amaçlı kullanılmaktadır. Lahana Yağı daha çok bölgesel zayıflamalar için kullanılmaktadır. Lahana yağı düzenli kullanıldığında kilo vermekle birlikte metobolizmanın çalışmasını da dengeler. Bunun için uzun vadede geri kilo almanızı engeller.

Faydaları: Bölgesel fazlalıkların atılmasına, yardımcı olur. Cildin derinlemesine beslenmesine ve güçlenmesine katkıda bulunur. Yoğun nemlendirici etkisi ile cildinizin kuruluğu önlemeyi sağlar. Ölü derinin atılmasına, cildin esnekliğini artırmasına katkı sağlar. Lenf ve kan dolaşımının hızlandırarak, cildin canlandırılmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Yağ ve su metabolizmasını harekete geçirerek sarkma problemi olan bölgeleri toplamayı sağlar. Lahana yağı sürüldüğü bölgede burada bulunan yağ hücrelerinin parçalanmasına sebep olmaktadır. Düzenli kullanımında, selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünümünün yok olmasını sağlar. Cildin sıkılaşmasına, gerginleşmesine, pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.sifalibitkileriniz.com Vücudunuza uygulandığında, kendinizi canlı ve hafif hissetmenizi, siluetinizin incelmesini sağlar.

Lahana Yağını Vücudumuzun Hangi Bölgelerinde Kullanabiliriz? Bel, karın, kalçalar, kollar, göğüsler, bacaklar gibi vücudun yağ depolanan tüm bölgelerine uygulanabilir.

Not: Haricen kullanılmaktadır. Yağı 25 derecenin altındaki oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Lahana Yağı Nasıl Kullanılır? Problemli bölgeye günde 2 kere, tercihen sabah ve akşam, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Cildinizin temiz olmasında fayda vardır. Maksimum etki için, yağı vücudunuzdan su ile temizlemeden önce ürünün cilde derinlemesine nüfuz etmesi beklenmeli ve kullanım süresince bol su tüketilmelidir. Ürünün düzenli olarak kullanılması çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. kartanesi dedi ki:

    lahana yagini yuzumuze uygulayabilirmiyiz???

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.