Karaciğer Büyümesine Ne İyi Gelir

Karaciğer Büyümesine Ne İyi Gelir

Karaciğer büyümesi için uygulanan tedavinin kapsamında teşhis konması ve altta yatan nedene yönelik tedavi uygulanması vardır.

Karaciğer Büyümesi İçin Doğal Öneriler

Maydanoz ve Limon;  Maydanoz, karaciğer büyümesinin önlenmesi için ilk sırada yer alan bitkisel tedavilerdir. Genel olarak bolca tüketebilirsiniz. Bir diğer tüketme şekli ve direkt olarak karaciğer büyümesine iyi gelecek şekilde kullanım ise, maydanozlarınızı ince bir şekilde dilimleyiniz İstersenizde el blendırı ve robota da verebilirsiniz. Çok küçük hale getirdikten sonra birer çorba kaşığını daldıracak şekilde içine koyun ve kaşığa limon sıkarak günlük olarak özellikle sabahları aç şekilde 2-3 kaşık her gün tüketiniz. Bu şekilde direkt olarak karaciğer büyümesine engel olabilirsiniz.

Soğan ve Sarımsak;  Soğan ve sarımsak, bilindiği üzere vücutta direkt olarak antibiyotik görevi görmektedir. Vücuttaki ve özellikle kandaki mikropları ve toksinleri yok ederek, karaciğerin kanı pompalama sırasında direncini yükseltebilirsiniz. Kandaki toksin ve mikropları atmada katkı sağlayan, soğan ve sarımsaklar karaciğer büyümesi için etkili bir silahtır. Direkt olarak karaciğerlerinize etki sağlaması için suda soğanları kaynatıp süzdükten sonrada içebilirsiniz. Günlük birer su bardağını geçmeyecek şekilde tükettiğinizde yalnız karaciğerleriniz için değil aynı zamanda böbrekleriniz içinde fayda sağlayacaktır. Doğal antibiyotik olarak tanımlanan bu şifalı besinleri kullanarak karaciğer büyümesini engelleyebilirsiniz.

Enginar;  Enginar, özellikle yapraklarını suda kaynatarak çay şeklinde tüketebilirsiniz. Enginar yaprakları karaciğer büyümesinin yanında başka türlü diğer karaciğer hastalıklarında da kullanılan ilk bitkisel tedavidir.

Isırgan Otu;  Isırgan otu, bir çok derde şifa olan ısırgan otu, karaciğerlerin büyümesinin engellenmesi için etkili bir besindir. Kandaki toksin ve mikopların düşmanı olan ısırgan otlarını tüketerek karaciğerlerimizin direncini yükseltebilir. Ve karaciğerlerin büyümemesinin yanında kandaki toksin ve mikropları atmada yardımcı olduğundan dolayı karaciğerlerde kanların birikmesine izin vermeyerek başka ciddi rahatsızlıkların oluşmasına izin vermez. Isırgan otlarını suda kaynatarak çay şeklinde günde 2-3 fincan kadar tüketebilirsiniz. Bu şekilde direkt olarak kana karışmasını ve karaciğerlere etkisini sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.