Vertigoya Ne İyi Gelir

Vertigoya Ne İyi Gelir

Zencefil bitkisi ile hazırlanan çayın tüketilmesi ile vertigo şikayetlerini azaltabilirsiniz. Aynı zamanda limonataya 1 tane taze zencefil katarak aynı fayfalardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde pek çok ilacın yapısında bulunan ısırgan otu vertigoya da iyi gelmektedir. Yapısındaki vitamin ve mineraller ile vertigoya karşı iyi bir savaşcıdır. Isırgan otunun çorbası ve çayı hazırlanarak tüketilebilir.

1 yemek kaşığı kişniş tohumunu su ile ıslattıktan sonra 1 çorba kaşığı bektaşi üzümü tozu ile karıştırın. Sabah akşam tüketebileceğiniz bu ürünü tatlandırmak için yarım yemek kaşığı şeker ekleyerek tüketebilirsiniz. Böylece vertigo belirtileri doğal yoldan ortadan kalkacaktır.

Alıç yapısında çok güçlü antioksidanlar bulundurmaktadır. Sinirsel rahatsızlıklar başta olmak üzere bir çok soruna karşı etkilidir ve oldukça faydalıdır. Alıç aynı zamanda vertigoya karşı da iyi gelmektedir. Alıcı kullanmak için ise 1 çay kaşığı kadar alıç yaprağı ve çiçek karışımını 1 bardak kaynamış suya atarak 1 dakika kadar bekledikten sonra tüketebilirsiniz.

Vertigoya iyi gelen diğer bitkiler ise rezene, ginko, civan perçemi, nane ve ökse otudur. Vertigodan kurtulmak için aynı zamanda aşağıdaki yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

1 bardak suya limon suyu, karabiber ve tuz ekleyerek içebilirsiniz.

1 bardak süt içine karanfil ve zencefil ekleyerek kaynatın. Bu süte şeker ekleyerek düzenli olarak tüketin.

1 bardak suya 1 kaşık kişniş tohumu, 1 kaşık üzüm tozu ilave ederek 1 gece bekletin. Sabah aç karnına bu karışımı şeker ile tatlandırarak içebilirsiniz.

Kabak çekirdeği ve soyulmuş bademi 1 gece suda bekletin. Sabah ezerek macun kıvamına getirin ve böyle tüketin. Böylece baş dönmesinden kurtulursunuz.

Etiketler:

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.